Arrakis Corgi Svěží vítr - Ejmi

2.10.2020

Plnochrupá (P1 neprořezany), nůžkový skus

Sobolí, bílé znaky, ocas dlouhý - ponechán

Otec: INT.SK.AUT.HU.CZ.CH,J.Ch.Sk.P CH.SK. CL.WINNER SKx2,HU,AUT - Bytham Gizmo

Matka: Edlen House Uneksija - Nexa

DNA DM Clear, DNA Vwd Clear
DNA Profil

Vyšetření očí na Dědičné oční vady (DOV) - opakovaně čistá

Výstavy:

Klubová výstava Jedenice - třída mladých, Výborná 2 (ze 14)
Speciální výstava Olomouc 2022 (121 pembroků) - Výborná 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB

Speciální výstava Olomouc 2023 (99 pembroků) - třída vítězů, Výborná 2, r.CAC

Ejminka dostala jméno podle hvězdy Arrakis a je hvězdou... Je dcerou naší Nexy a je to úplně první narozený corgi v naší stanici. Narodila se mamince přirozeně a jméno Ejmi dostala jako naše první fena border kolie - zakladatelka chovu v naší stanici před více než 23 lety. Ejmi prostě bude vždy první a absolutně výjimečná.

Jako malá to byla neřízená střela a neskutečný drak. Jakmile však dospěla, stala se z ní neuvěřitelně něžná víla, milující děti, vycházející se všemi psy i fenami, snažící se nám vždy zavděčit a za pomazlení by dala duši a dokáže se tulit hodiny...

Ejmi je výjimečná nejen tím, že je první corgi, co se v mé náručí u nás poprvé nadechl, ale má i výjimečný exteriér. Na výstavách nás často neuvidíte, vybíráme si opravdu ty s tou největší konkurencí, tak byla Ejmi na třech klubových výstavách a vždy skvěle zářila v obrovské konkurenci a dokonce dosáhla titulu nejvyššího a to BOBa při 121 přihlášených a ona byla mladičká v mezitřídě. Ejmi měla jeden vrh a její potomci se na prvních výstavách také skvěle ukazují a doufám, že budou takto pokračovat.