BRILLIANT GOLD Sailon Narmo

Narozena 19.05.2018 - Rozárka

Nůžkový skus, chybí 2x P1
červenobílá s pálením,
ocas dlouhý - kupírován

Otec: Ch. Legacy's INSTANT REPLAY 
Matka: JCh. Kl.JCh. Ch. Kl.Ch. GrCh. CAYUGA BLACK DOLL Fallcat

DNA CEA CLEAR
DNA PRA-prcd - CLEAR
DNA HSF4 - CLEAR
Klinické vyšetření očí - opakovaně prostá

DKK 0/0, DLK 0/0, Páteř čistá (MVDr. Pepřík)

Rozárka je vzhledem i povahou věčné štěně. Je temperamentní a stále v pohybu, stále, i když spí, tak s sebou hází :-D Je všude a zároveň nikde a to vše najednou. Je kontaktní, má ráda doteky, ale zároveň stále nemá čas :-) Má velmi ráda obrany a doufám, že situace zase dovolí se tréningům nadále věnovat. 

Róza má velmi hezký exteriér, je to jemná fenečka s dobrým úhlením jak předních, tak i zadních končetin, krásným prostorným pohybem, rovnými zády a hlavně neuvěřitelně sladkým výrazem, který je její největší devízou.

Je velmi trpělivá k dětem, ráda jim dělá partnera na procházkách. Je to nekompromisní hlídač a každou osobu, pohybující se blízko našeho obydlí ihned důrazně hlásí. Lidi má velmi ráda, ale dokud se neobjevíme my, tak se nedá oblomit a žádného vetřelce dál nepustí. Jakmile však návštěvu vítáme my, je z ní nadšená i ona.

Její největší kamarádkou je naše Kiwi, jsou stejně staré, tak je baví stejné blbinky. Zároveň si velmi rozumí s našima corginama a vyloženě jejich společnost vyhledává.