Carbo Stella Emillio

Narozen: 21.12.2019

Import Bělorusko - CHOVNÝ PES
Plnochrupý, nůžkový skus

Trikolor s černou hlavou (černý, bílé znaky, pálení)
ocas dlouhý - ponechán

Otec: JCH BY, CH BY, CH BREED, GRAND CH BY, CH PL MASSENA ANDRE IZ LEVANZHI
Matka: BEL JCH, CH, RU CH CARBO STELLA ASTORIYA

DNA DM P/P, DNA Von Willebrandova choroba - Clear
DNA Profil, Vyšetření očí na Dědičné oční vady (DOV) -  čistý

Výstavy: 
Výborný 1, CAC - speciální výstava ve velké konkurenci
Výborný 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
Výborný - užší výběr - klubová výstava Jedenice ve velké konkurenci
2x Výborný 2 na mezinárodních výstavách v Polsku

Pes zvučného jména "Carbo Stella Emillio" a my mu říkáme jednoduše Korgi. Korgi nebo Corgoň :-D Je to náš třetí pembrouček v pořadí.
Ničeho a nikoho se nezalekne a korgí holky umí srovnat, vychovává je. Pro naše první štěňátka to byl skvělý strejda, co nezkazil žádnou legraci.

Mladý pes, co přijel z Běloruska jako odrostlé štěně. Je to náš první kluk a předčil všechna naše očekávání. S dětmi si dokáže hodiny hrát, je to největší hračička z naší smečky. Je neskutečným parťákem našeho malého syna, dokáží spolu dělat blbinky dlouhé minuty a moc si rozumí. Umí s dětmi i hezky odpočívat, dělat jim asistenci na procházkách, sedět s nimi v klidu u tabletu či spát v provizorních bunkrech. Trpělivě snáší jejich nápady jako kosmetické salony, kadeřnictví a podobně :D Velmi, opravdu velmi oceňuji jeho povahu, na to, že je to samec, je jeho trpělivost opravdu značná.

S Korgim jsme ještě nestihli žádnou výstavu, je to mladý pes a corona nám překazila plány. Tak snad vše postupně doženeme. Oceňuji na něm samčí výraz, pevné tělo, moc hezké úhlení předních i zadních končetin, rovná, kratší záda. Dojem z jeho exteriéru ale kazí, jeho "příliš veselý ocas".